Szerző Téma: Jazz 2015/16  (Megtekintve 2862 alkalommal)

Nem elérhető botondkiri

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése

Nem elérhető Greg

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Jazz 2015/16
« Válasz #16 Dátum: július 30, 2016, 06:52:08 pm »
Ezekkel az igazolásokkal win-now módba lépett a csapat (nem értettem, hogy tavaly miért nem igazoltunk rövid távra közepes vagy nagyobbacska neveket). Elég sok pletyka volt Haywardról, jövőre oda megy ahova akar. A mostani nyár után biztos több csapat is maxot adna neki. Csak úgy tudjuk megtartani, ha most nemcsak PO-ba jutunk, de legalább 1-2 kört sikerül is továbbmenni. Több helyen is olvastam, hogy akár 4-5. helyet is jósoltak a Jazznak az alapszakaszra nyugaton, az SLCdunk-on pedig 50 győzelmet. Azt adnám :)

Nem elérhető AJ

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: július 30, 2016, 10:13:42 pm »
Szerintem jó lesz ez a Jazz, főleg ha a két öregnek (Diaw és JJ) lesz kedve játszani. Hillel az irányító poszt is kapott egy kis stabilitást, tele vagytok olyan játékosokkal, akik elől-hátul hasznosak. Én rájátszást várok ettől a csapattól.
Tom Thibodeau’s halftime message, according to Jimmy Butler:
“ - Do you want an exact quote?”
- Yes.
“- Do your fucking job, play with fucking energy, and a lot of other f-words.”

Nem elérhető Greg

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: október 26, 2016, 06:28:20 am »
Kár ezért a Portland elleni meccsért, az utolsó három perc nem jött ki jól. Lillard megállíthatatlan volt.

Pozitívumok:
Joe Johnson félelmetes volt! Pozícióból nem tudott hibázni, nagy fegyver lehet a jövőben is a post-up játéka.

Negatívum:
Továbbra sem lett látványosabb a támadójátékunk,de legalább kiszámítható :D
Nem tudtuk levédekezni a Portland backcourtot.

Nem elérhető Silent Fan

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: október 26, 2016, 11:33:13 pm »
Ha Gobertnek netán rémálmai lennének, abban tuti biztos Lillard a főszereplő... Nem hiszem, hogy van még egy guard, aki ennyiszer megy be mellette a festékbe, és szerez sikeresen pontokat!

No, de nem piszkálódni jöttem ide, hanem gratulálni - még a vesztett meccs ellenére is! Nagyon jó kis csapatotok van idén, és én is PO-t várok tőlük!

Nagy húzás volt minden igazolás, így megvannak a mindent látott veteránok, és az ifjak is szépen összeértek már - ha visszatérnek a sérültek is (Hayward, Favors, Burks), nagyon mély, - jó értelembe vett - kiszámíthatatlan csapatotok lesz!

(Csendben jegyzem meg, szerintem idén a mi divíziónk lesz az egyik legizgalmasabb! Azzal, hogy K.D. eligazolt, az OKC már nem megkérdőjelezhetetlenül a legerősebb a csoportban, és a Farkasok ifjai is jól néznek ki Thibbs alatt, mint ahogy a denverieket sem lehet leírni... Jó kis szezonnak nézünk elébe!  ;) )

Nem elérhető botondkiri

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: november 01, 2016, 11:02:42 am »
Gobert hosszabbított! :)

Remélem ügyes lesz a stáb a többiekkel is-én Burks-szel lehet nem hosszabbítanék majd, szegény túl porcelán, de cserélni vagy kifuttatni is OK a szerződése.

Végjáték, büntetőzés, eladott labdák, kinti dobás, statikus támadás - ezek továbbra is döcögnek, de bizakodunk, míg élünk! GO JAZZ!