Szerző Téma: Bulls aktuális  (Megtekintve 26441 alkalommal)

Nem elérhető Danielsson

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Bulls aktuális
« Válasz #510 Dátum: február 24, 2017, 09:43:20 am »
Nem történt semmi különös, "csupán" elpasszoltuk a csapat legrégebbi tagját, a közönség egyik kedvencét, plusz az egyedüli játékosunkat, aki készség szintjén tudta azt, ami a mai NBA-ban gyakorlatilag alapelvárás már: tudott triplázni!
Plusz adtunk még egy picket is... Cserébe kaptunk egy újabb alacsony embert (Rondo, Canaan, MCW, Grant, Valentine), aki még nem tudott Westy árnyékából kitűnni, így igazából nekem zsákbamacska, plusz egy átlagosnak mondható magast, aki szintén még nem robbantott. Ja meg Morrowt, aki világ életében töltelék játékos volt minden csapatánál és 1 dolgot tud szó szerint: triplát dobni. Nem tudom Payne milyen szerepet fog kapni, de az 1-2 poszton enyhén szólva sokan vagyunk. Mondjuk nem lepne meg, ha kipróbálnánk kezdő PG-ként, egy próbát megérne. Gibson helyén én Portist játszatnám, szerintem nagyon tehetséges gyerek, több időt érdemelne a pályán. Összességében ez a csere számomra értelmezhetetlen.

Nem elérhető jeges1975

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #511 Dátum: április 19, 2017, 11:04:06 pm »
Azért itt jár 1 pacsi! Wade-et meg Butlert tudtuk, de hogy Rondo meg R. Lopez ilyen lessz a rájátszásban? 8)

Nem elérhető FILC

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #512 Dátum: június 19, 2017, 08:23:14 pm »
Ha van jó időpont, amikor rá lehetne menni egy AS játékosra, akkor szerintem az most van.

Olvasva a jelenlegi híreket, szerintem nem lenne földtől elrugaszkodott gondolat, ha mi lennénk a 3. csapat egy Paul George köré épülő Indiana-Cavs cserében.

A jelenlegi tulajdonosunknak a pénz, a profit a legfontosabb, így ezért egyértelműen nem tudom elképzelni, hogy tankoljunk a következő 1-3 év során. Ezért sem tartom elképzelhetőnek Butler elcserélését.

Viszont! Mivel nincs mozgásterünk, és rendelkezünk azzal a csomaggal, amelyet az Indiana kérne PG-ért (1st pick + 2 db rookie szerződésű tehetség - Portis, Valentine), így "segíthetnénk" a cavsnek.

Azért nem Paul George-ot hoznám a csapathoz, mert gyakorlatilag Butlerrel ütik egymást, másrészt pedig ott van a lehetőség, hogy 1 év múlva lelép...
Love pedig jól illene a csapatba. Hozná a tulajnak a profitot (Biztos PO!), plusz nyomós indok lehetne Butler maradása mellett!!
Mert, ha az idei Rondo-Wade-Butler-Love-Lopez ötös nem jönne be, akkor jövő nyáron ott állnánk egy Butler-Love-Lopez-Payne négyessel akik "csak" 60 milliót emésztenek fel. Tehát lehetne melléjük hozni egy AS játékost. Plusz Lopez lejáró lenne, így elég rugalmas sapka alatti helyünk lehetne...

De ami a legfontosabb lenne. Megnőnének az esélyeink mind Butlerre, hogy hosszútávon maradjon. Plusz egy Love-Butler páros már jól nézne ki az FA-k szemében is!!
#firegarpax

Nem elérhető Csabi K

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #513 Dátum: június 20, 2017, 09:22:21 am »
Ha van jó időpont, amikor rá lehetne menni egy AS játékosra, akkor szerintem az most van.

Olvasva a jelenlegi híreket, szerintem nem lenne földtől elrugaszkodott gondolat, ha mi lennénk a 3. csapat egy Paul George köré épülő Indiana-Cavs cserében.

A jelenlegi tulajdonosunknak a pénz, a profit a legfontosabb, így ezért egyértelműen nem tudom elképzelni, hogy tankoljunk a következő 1-3 év során. Ezért sem tartom elképzelhetőnek Butler elcserélését.

Viszont! Mivel nincs mozgásterünk, és rendelkezünk azzal a csomaggal, amelyet az Indiana kérne PG-ért (1st pick + 2 db rookie szerződésű tehetség - Portis, Valentine), így "segíthetnénk" a cavsnek.

Azért nem Paul George-ot hoznám a csapathoz, mert gyakorlatilag Butlerrel ütik egymást, másrészt pedig ott van a lehetőség, hogy 1 év múlva lelép...
Love pedig jól illene a csapatba. Hozná a tulajnak a profitot (Biztos PO!), plusz nyomós indok lehetne Butler maradása mellett!!
Mert, ha az idei Rondo-Wade-Butler-Love-Lopez ötös nem jönne be, akkor jövő nyáron ott állnánk egy Butler-Love-Lopez-Payne négyessel akik "csak" 60 milliót emésztenek fel. Tehát lehetne melléjük hozni egy AS játékost. Plusz Lopez lejáró lenne, így elég rugalmas sapka alatti helyünk lehetne...

De ami a legfontosabb lenne. Megnőnének az esélyeink mind Butlerre, hogy hosszútávon maradjon. Plusz egy Love-Butler páros már jól nézne ki az FA-k szemében is!!

Az alap ötlet tetszik, de egyrészt ez a csere így technikailag nem működne mert nincs elég kimenő fizetése a Bulls -nak, másrészt a Pacers oldaláról kevésnek érzem.
Ha mondjuk a Bulls adna még egy első köröst(még ha lottery védettséggel is, vagy vissza megy egy 2rd) a következő három évből és a Cavs is a következő első körösét valamint későbbi pick swap lehetőségeket akkor benne lennék.
"In 49 states it's just basketball ..."

Nem elérhető FILC

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #514 Dátum: június 23, 2017, 06:03:12 am »
Szégyen. A következő 10 évben nem érdemlünk normális csapatot, ha így bántunk azzal az emberrel, aki köré csapatot lehetett volna építeni....
#firegarpax

Nem elérhető JayDaMasta

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #515 Dátum: június 23, 2017, 01:32:15 pm »
Szégyen. A következő 10 évben nem érdemlünk normális csapatot, ha így bántunk azzal az emberrel, aki köré csapatot lehetett volna építeni....

Nem teljesen értem mi történik. Lehet hogy rebuild, de ezek a górék alkalmatlanoknak tűnnek egy rebuild sikeres megvalósítására.

De legalább szembemegyünk at rendekkel, mapaság 3-4 szupersztár kell a sikerhez mi megpróbáljuk egy rakás közepes játékossal :D