Szerző Téma: 2016 Draft és offseason  (Megtekintve 653 alkalommal)

Nem elérhető Ujkutya

• Adminisztrátor
  • Rookie
    • Profil megtekintése
    • NBA1.hu
2016 Draft és offseason
« Dátum: május 02, 2016, 02:32:59 pm »
1/18-al draftolunk, ahol jó lenne, ha még Denzel Valentine bent lenne. Tökéletes csere SG/SF combo guard, sokoldalú, hasznos játékos lehet. Mindenképpen draftolni kell valami olyan embert, akit szeretne SVG beépíteni.

Az FA piacon a legfontosabb szempontok:

- megszerezni Ryan Andersont "bármi" áron (15-18 millióért kb). Tökéletes PF lenne a csapatba, SVG embere volt Orlandoban is és a Morris-Harris-Anderson hármas nagyon veszélyes lenne támadásban és védekezésben sem rosszak, ezzel megszűnne a cserepad kvázi impotenciája a posztról (szegény Tolliver volt csak)

- Steve Blake-el hosszabbítani 1-2 évre olcsón, kiváló veterán csere PG

- Joel Anthony helyett használhatóbb 3. számú center kellene, olyan, aki legalább támadásban képes valamire, ha Baynes vagy Drummond sérült lenne. Lehetne mondjuk Jason Smith Orlandoból, vagy Chris Andersennek nagyon örülnék, habár ő nem ez a kategória, de nagyon szeretem :)

- nyilván Drummondot kimaxolni és megtanítani büntetőzni (akár alulról is, érdekes lenne)

- hozni még egy shootert a padra, mert Meeks se nem jó, nem nem egészséges. Kevin Martinnak örülnék, 15-20 perc alatt berámolna pár kosarat, aztán pad.

Kb ennyi jut eszembe. Nagy változás nem kell, a Harris cserével elég jó és fiatal az alapcsapat.
"Success is peace of mind, which is a direct result of self-satisfaction in knowing you made the effort to do your best to become the best that you are capable of becoming." - John Wooden

Nem elérhető Memphis-fann

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:2016 Draft és offseason
« Válasz #1 Dátum: július 03, 2016, 06:21:53 pm »
Ellenson jó draftnak tűnik ,de Leuer ilyen drágán. Nem értem.
Tavaly egyébként Baynes-t nagyon sokallták ,de most kb ő az egyik legolcsóbb csere C a ligában  ;D

Nem elérhető AJ

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:2016 Draft és offseason
« Válasz #2 Dátum: július 03, 2016, 07:55:11 pm »
Ellenson jó draftnak tűnik ,de Leuer ilyen drágán. Nem értem.

Ha a mostani árakat nézzük, nekem 100x inkább kellene egy Leuer 42 millióért, mint Ryan Anderson 80ért, szerintem vele sokkal jobban járt a Pistons, Ellenson igazából se védekezésben, se triplázásban nincs NBA szinten, vele sok munka lesz még, mire komoly perceket fog kapni.
Tom Thibodeau’s halftime message, according to Jimmy Butler:
“ - Do you want an exact quote?”
- Yes.
“- Do your fucking job, play with fucking energy, and a lot of other f-words.”