Szerző Téma: Posztapokalipszis - Miami Heat 2016-2017  (Megtekintve 1779 alkalommal)

Nem elérhető flashiiike

• Rookie
  • *
  • #HeatLifer
    • Profil megtekintése
Re:Posztapokalipszis - Miami Heat 2016-2017
« Válasz #15 Dátum: november 11, 2016, 03:34:51 pm »
Idézet
According to David Alrdidge, Pat Riley says he should have given Dwyane Wade a long-term max deal in the summer of 2014.

Mennyire igaz. Bár akkor még nem gondoltam volna hogy ilyen "jól" tartja majd magát. Egészségügyileg mindenképpen, az hogy a hatékonysága romlott annyira nem meglepő.

Nem elérhető flashiiike

• Rookie
  • *
  • #HeatLifer
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: november 16, 2016, 11:58:39 am »
Ez eddig lehangoló. Valahol számítottam rá hogy bottom 5 team leszünk, de azért mégis nehéz elfogadni főleg a tavaly PO szárnyalás után.
Pozitív oldalon ott van Goran, Tyler, Richardson, J.J. illetve számomra meglepő módon Whiteside.
Winslow eddig olyan 50-50 számomra, még egy évet feltétlen várni kell vele hogy kiderüljön mi lesz belőle.

Az hogy a Waiters(faszi 6 meccs óta nem hozott 50% fölötti dobóteljesítményt, utolsó 4 meccsén .278, .462, .250, .400) és Babbitt(utolsó 3 meccsen összesen játszott 20 percet)  féle opciók besültek, szerintem senki számára nem meglepő.

Nem igazán látom hol tudnánk előre lépni, szóval reméljük elkerülnek minket a sérülések, és minél jobb draft pozíciót szerzünk majd.

Nem elérhető Bazslem

• Szerkesztő
  • Rookie
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: november 16, 2016, 04:29:59 pm »
Ez egy ilyen szezon. Leszünk ennél azért jóval előrébb is majd szerintem, de PO nem lesz. A lényeg az, hogy a fiatalok fejlődjenek. Az ilyen alig elbukott mecsek, mint amilyen a tegnapi volt, meg amilyenből volt még 1-2 az idén, nagyon fájnak, de valahogy meg kell szerezni a rutint.

Nem elérhető snoopdagi

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: november 16, 2016, 07:47:55 pm »
8 vereség nagyon szar mérleg 10 meccsen, de vannak dícsérhető dolgok valóban, sajnos a Dragic-Whydsyd konneksön inc. zrt. alapjátékai hiányában lófasz a támadójáték. A végjátékokban sokkal jobban meg kellene találni a hot/hatékony embereket, akik elég gyéren vannak általában. Waitress kiábrándító eddig, nem vártam mást. Az Atlanta ellen amúgy Hassant kivéve egy 6'4-6'4-6'4-6'6-os négyes volt legalább 33 percet a parketten, Spo imádja néhány éve ezeket az alacsony szerkezeteket.

Nem elérhető flashiiike

• Rookie
  • *
  • #HeatLifer
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: november 17, 2016, 02:51:11 pm »
Pat egy interjúban azt mondta szeretne még egy picket szerezni az idei draftra. Korábban pedig nyilatkozta hogy a fiatalokra Hassan, TJ. Winslow, Richardson építünk. Ebből számomra egyenesen következik hogy ha cserélünk, akkor Goran lesz az "áldozat".

Szerintetek történhet ilyen, és ha igen mikor?

Annó volt ugye pletyka a Dragic for Rudy Gay, de ezt gyorsan cáfolták a Heat oldaláról.

Nem elérhető snoopdagi

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: november 17, 2016, 06:05:08 pm »
Jövőre már nem éri meg tankolni, mert nincs meg a draftjogunk ugyebár... Így maradt ez a szezon, viszont a Heat nem szokott látványosan rossz lenni, inkább Riles intézi úgy, hogy annyira szar legyen a gárda, hogy tutira top5 pick legyen belőle.

Dragic elcserélése nehéz ügy, mert szerintem nagyon kedvelhető játékos. A fizetése azonban korántsem az és 30 éves idén. Én tehetséges fiatalt szívesen látnék(ki nem?), de ötletem nincs kinek lenne égető szüksége a derék Goranra.

Nem elérhető MattCardine

• Szerkesztő
  • Rookie
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: november 20, 2016, 02:35:50 pm »
Nem cserélném feltétlenül Dragic-ot, bár egy Noel+Covington alapú csomagot megfontolnék...
Real Eyes Realize Real Lies

Nem elérhető Bazslem

• Szerkesztő
  • Rookie
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: november 20, 2016, 03:20:32 pm »
Masszív, kétmeccses győzelmi sorozatnál tartunk, ráadásul a következő meccs Philadelphiában lesz, ahol akár megint nyerhetünk! Csak Winslow meggyógyulhatna lassan. Én sem vagyok amúgy teljesen elégedett vele, mert a tempódobása látszólag semmit sem javult tavaly óta.

Nem elérhető flashiiike

• Rookie
  • *
  • #HeatLifer
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: december 02, 2016, 06:18:13 pm »
Csak 12 napot kellett várni egy újabb 2 meccses győzelmi sorozatra.
Ami mindenképpen megsüvegelendő hogy egy erősen hiányos gárda hozott b2b meccset Denverben és Utahban. Erre mondjuk senki sem számított.

Jó lenne végre teljesen egészséges keretet látni. Ellington jól száll be eddig ezt vártam tőle. Ő és Tyler vezérei lehetnének a 2nd unitnak.

Nem elérhető Uncle Drew

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Real NBA
« Válasz #24 Dátum: december 17, 2016, 08:35:59 am »

Nem elérhető flashiiike

• Rookie
  • *
  • #HeatLifer
    • Profil megtekintése
« Válasz #25 Dátum: január 05, 2017, 02:57:26 pm »
Hogy még "izgalmasabb" legyen a szezon Winslow out for the season.

Borzalom ami Miamiban megy, egyszerűen esélytelen hogy 5 meccsre összeálljon egy 7-8 fős rotáció, Sponak nehezebb dolga van pályára küldeni egy csapatot mint egyes megyében lévő edzőknek akik a meccs előtt max pár órával derítik ki hogy ki másnapos/részeg még.

Nem elérhető flashiiike

• Rookie
  • *
  • #HeatLifer
    • Profil megtekintése
« Válasz #26 Dátum: február 07, 2017, 04:35:07 pm »
Nah most Spo húzott elő valamit abból a csoda kalapból ami eddig Rileyn volt mert a 11-30-al álló gárdánk belefutott egy 11 meccses és még jelenleg is tartó győzelmi szériába.