Szerző Téma: Boston Celtics 2016/2017  (Megtekintve 14594 alkalommal)

Nem elérhető outsider

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Boston Celtics 2016/2017
« Válasz #420 Dátum: szeptember 07, 2017, 01:02:09 pm »
Az sem kizárt, hogy több, mint fél év kihagyás vár IT2-re.. a lejáró szerződésével, valamint a magas igényével már kevésbé tűnik őrültségnek ez a csere.

Nem elérhető Tristis

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #421 Dátum: szeptember 28, 2017, 10:16:57 pm »
Az új szezonnal kapcsolatban sok Boston szurkoló kicsit el van szállva úgy látom. Egyrészt tényként kell kezelni, hogy a Boston is kezd divat csapattá válni és sokan fel fognak ülni arra a bizonyos Wagonra...
Kijött egy-két hihtetetlen nagy baromság fogadó irodás faszság is... de persze a tavalyi Lakers-re is kijött, aztán látjuk mi lett a vége...

All in all én nagyon elégedett lennék már azzal is, hogyha összejönne 50 győzelem idén. Az eleje elég szoros lesz a Cleveland-mi-Washington-Toronto négyes miatt, szerintem Antetokounmpo-ék (érdemes volt 2K15-ben sokáig játszani vele, megy fejből rendesen :D) még nem fognak odaérni erre a négyesre.

Én 48 győzelemre teszem a csapatot és kelet 3. helyére. És nagyon várom már a szezont. Srácok, ti mit gondoltok?

Nem elérhető pico

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #422 Dátum: szeptember 30, 2017, 09:16:09 am »
Sziasztok!én nem is annyira a három neves játékosra leszek kíváncsi, hanem hogy Brown, Tatum, Rozier, meg Smart mit nyújt.Idén még nem érzem esélyesnek magunkat.Remélem lesz örömünk a csapatban. És szeretném ha Bostonos játékot látnánk a csapattól.