Szerző Téma: NCAA 15/16  (Megtekintve 6309 alkalommal)

Nem elérhető palleon

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:NCAA 15/16
« Válasz #75 Dátum: március 20, 2016, 03:18:19 pm »
John Calipari -nak szeretnék küldeni egy Billy Idol számot:

Tom Izzo-nak mit küldenél? :D

Nem elérhető Csabi K

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #76 Dátum: március 21, 2016, 07:54:32 pm »
Nincs az az érzésetek így az MM első meccsei után hogy a szokásosnál nagyobb a fluktuáció a mock -okon?
"In 49 states it's just basketball ..."

Nem elérhető totyko

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #77 Dátum: március 28, 2016, 11:29:34 pm »
Nincs az az érzésetek így az MM első meccsei után hogy a szokásosnál nagyobb a fluktuáció a mock -okon?
A lottery előtt nem sok értelme van még sztem a mock-oknak, a march madness alatt meg pláne nem, amikor egy rossz meccs miatt Ford lejjebb tesz egy játékost öttel, egy jó meccsnél meg feltolja, csak h vmit csináljon. Lehet csak én értékelem alul túlságosan az idei draftot, de 0 franchise player-t látok.

Nem elérhető Csabi K

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #78 Dátum: március 29, 2016, 01:19:06 am »
Talán Dunn -ban mocorog valami ilyesmi. Én egyébként őt tartom a draft legjobb játékosának. Szurkolok hogy Minnesota -ba kerüljön és nyáron találjanak egy jó edzőt. Tetszene az a csapat.

Nem elérhető totyko

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #79 Dátum: március 29, 2016, 08:39:45 pm »
Talán Dunn -ban mocorog valami ilyesmi. Én egyébként őt tartom a draft legjobb játékosának. Szurkolok hogy Minnesota -ba kerüljön és nyáron találjanak egy jó edzőt. Tetszene az a csapat.
Teljesen egyetértek, kivéve a mondat második felével! :D Jöjjön csak Sactown-ba, Minny-be jó lesz Murray.

Nem elérhető Litone

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #80 Dátum: április 06, 2016, 04:49:40 pm »
Ez a döntő valami eszméletlen volt.

Láttátok?

Nem elérhető Maka

• Adminisztrátor
  • Rookie
    • Profil megtekintése
« Válasz #81 Dátum: április 06, 2016, 04:57:56 pm »
Ez a döntő valami eszméletlen volt.

Láttátok?

Le is közvetítettük, de a youtube letiltotta. Valamilyen más módot keresek majd.

Nem elérhető Litone

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #82 Dátum: április 06, 2016, 05:17:33 pm »
Le is közvetítettük, de a youtube letiltotta. Valamilyen más módot keresek majd.

Benned mondjuk bíztam, hogy nem hagytad ki :)

Én eltűntem, se twittert se semmit nem néztem, hogy eredmények tudta nélkül megnézhessem a Sweet 16-től az összes meccset.

Érdekes egy Madness volt, annyi biztos.

Nem elérhető palleon

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #83 Dátum: április 06, 2016, 06:44:15 pm »
Fantasztikus döntő volt. Kicsit sajnálom az Oklahomát. Sok-sok év után bejutottak a FF-ba, erre semmi sem jön nekik össze.

Nem elérhető Csabi K

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #84 Dátum: április 06, 2016, 07:43:58 pm »
Tényleg feledhetetlen, nagyon magas színvonalú döntő volt. Nem tudom mennyire elrugaszkodott ha azt mondom hogy szerintem a két legjobb kosárlabdát játszó csapat jutott a döntőbe. Josh Hart -ból jó kis játékos lehet, de gondolom nem jelentkezik még az idei draftra.

Nem elérhető Litone

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #85 Dátum: április 06, 2016, 10:24:20 pm »
Tényleg feledhetetlen, nagyon magas színvonalú döntő volt. Nem tudom mennyire elrugaszkodott ha azt mondom hogy szerintem a két legjobb kosárlabdát játszó csapat jutott a döntőbe. Josh Hart -ból jó kis játékos lehet, de gondolom nem jelentkezik még az idei draftra.

Egyáltalán nem elrugaszkodott szerintem. A Villanova eszméletlen amit védekezett. A Kansast is elfojtották, A Soonerst is. A Tar Heels is domináns volt, belső tengelyük mellett a Tournamentben kintről is szórtak.
Josh Hart nekem is szimpi, hajtós, jól védekezik, pattanózik, szépek a lepördülései is.
Amúgy visszanézve is, Paige egyenlítő hármasa eszméletlen kosár volt. Sajnálom őt.
Ehhez képest Jenkins dobása nem volt annyira bonyolult, persze ahhoz is eszméletlen idegek kellettek és csukló.

R. Arch pedig mindent megtestesít, ami az egyetemi kosárlabda.

Várom már a következő szezont.

Pár felejthetetlen játékos sajnos távozik. Yogi is :(