Szerző Téma: NBA1.hu  (Megtekintve 5025 alkalommal)

Nem elérhető 20recoba

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:NBA1.hu
« Válasz #60 Dátum: június 27, 2016, 11:11:29 am »
Akkor előbb utóbb a fórumnak is annyi?
Ezért kár volt az egészet szétszedni az egészet(fórumot, honlapot egyaránt), a "régi" oldalon rengeteg hozzászólás jött, most már a fórum is tetszhalott állapotban van, a topikok nagy részébe már senki sem ír. Szerintem a többség inkább a facebookon kommentelget a sport tv-s csoportba, de az ottani színvonal meg kritikán aluli. A napi 70 Vince Carteres videó, az 50 Jordan jobb, mint Lebron mém és a 147. imádom Curryt/utálom Curryt dialógus után inkább kiléptem.
Itt legalább színvonalas beszélgetések mentek.
Kár érte, hogy így alakult.
Let's go Celtics!

Nem elérhető qczee

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #61 Dátum: június 27, 2016, 04:11:55 pm »
En eddig is ide jartam es ez tovabbra is igy lesz, nem tudom lehet e barmit segiteni hogy legalabb a forum megmaradjon de en nekem nagyon hianyozna.
Amig a Minny es Philly vagon elindul felultem a GSW-re.

rauschistvan

• Vendég
« Válasz #62 Dátum: szeptember 04, 2016, 05:28:25 pm »
Sziasztok!
Látom, hogy már jó ideje nincs bejegyzés az oldalon. Lenne kedvetek újrakezdeni? Én szívesen benne lennék, létrehoztam már több NBA-vel foglalkozó blogot, csak sajnos nem volt rá időm, hogy egyedül működtessem őket, így kénytelen voltam az összeset bezárni. Mondjuk valamelyik ingyenes szolgáltatónál, a blog.hu-nál vagy a Bloggernél újrakezdhetnénk. Az NFL Hungary is a blog.hu-n van, és nagyon jól működik az oldal, sokan is olvassák.
Szóval, ha lenne kedvetek újból nekikezdeni, rám számíthattok, keressetek e-mailben!. Persze nem erőltetem, csak ha van kedvetek.