Szerző Téma: Bucks '15/16  (Megtekintve 3355 alkalommal)

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Bucks '15/16
« Válasz #30 Dátum: december 01, 2015, 09:05:23 am »
Hoztuk a kötelezőt, most működött az új kezdő is, pontosabban a padról MCW, Henson és Parker nagyot játszottak, Monroe meg dominált középen. Sajnos Giannis elveszik ebben a felállásban, amit kicsit sajnálok, meglátjuk hosszabb távon is működik-e így a csapat. Azt azért tegyük hozzá, hogy a Nuggets nagyon gyenge volt.

Nem elérhető Gaben

• Szerkesztő
  • Rookie
  • #OwnTheFuture
    • Profil megtekintése
    • szabogaben
« Válasz #31 Dátum: december 02, 2015, 12:14:51 am »
Hoztuk a kötelezőt, most működött az új kezdő is, pontosabban a padról MCW, Henson és Parker nagyot játszottak, Monroe meg dominált középen. Sajnos Giannis elveszik ebben a felállásban, amit kicsit sajnálok, meglátjuk hosszabb távon is működik-e így a csapat. Azt azért tegyük hozzá, hogy a Nuggets nagyon gyenge volt.
nehéz dolog ez. Én pl azon voltam kihülve, hogy az első két negyedben remeklő Parker csak a harmadik negyed vége előtt 2 perccel jött be újra... Monroe és Henson rotálása sem az igazi valahogy, Mayo pl remekül védekezett (amit mondjuk én álmomban sem gondoltam volna róla) de támadó oldalon 0 volt kb egész este. Giannisnak off estje volt, de ezt most el kell engedni, lesznek még neki ennél sokkal jobb meccsei :)

Ami nagyon tetszett most az a védcekezés volt, MCW még mindig nem az igazi, de most nagyon tepert, rengeteg nehéz lepattanót szedett (értsd: nem csak hozzá csorgott a labda) és sok labdaszerzése is volt.

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: december 06, 2015, 10:34:20 am »
A Spurs és Detroit ellenieket kihagytam, csak összefoglalókat néztem, mindkét meccs sima vereség volt sajnos, pedig a Pistons elleninél lehetett volna esély bőven. A Knicks ellen végre visszatért Kidd a sztem helyes kezdőhöz, jött is a győzelem. MCW jól szállt be padról, most jól dobott és Mayo is. Monroe és Parker uralta a festéket, Jabari egyre jobban játszik, örülök neki nagyon! Giannis is ahogy visszatért a rendes pozíciójába, máris több pontot dobott, noha neki gyengébb meccse volt most. Bayless és Vasquez hiányában viszont érthetetlen nekem Ennis mellőzése, el kéne kezdeni próbálgatni már a srácot. Most újra jó volt nézni Bucks meccset, kíváncsi vok két nap múlva a Portland ellen mire lesz ez elég!

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: december 08, 2015, 09:57:30 am »
Húú Gaben hol vagy ilyenkor?? ;D Óriási győzelem a Portland ellen, ez most az a csapat volt, akibe tavaly beleszerettem. PEdig a végén már nem sokat adtam volna, hogy sikerül fordítani. Igazi csapatmunka volt, Mayo hármasa, Monroe kosara, majd Henson óriási blokkja, nem csoda hogy felrobbant a stadion. Ha ez az óriási win se indítja be a szekeret, akkor semmi! Egyedül Ennis jegelését nem értem, illetve Monroe és Henson meccs közbeni rotálását se mindig, bár most bejött. A védekezésünk most meccsek óta rendben van, fojtogatunk mindenkit vele, a támadójátékunk viszont nagyon gané még mindig, festékben még csak-csak, de 3ast alig dobunk, ha meg dobunk alig lesz belőle kosár, Middleton, Mayo is borzalmasan dobtak távolról, annak ellenére, hogy OJ bedobta akkor, amikor nagyon kellett :)

Az elmúlt 5 meccsből 3-at hoztunk, 9-13, de rendkívül kiegyenlített Kelet idén, iszonyat nehéz lesz PO-ba kerülni most úgy érzem. Messze vagyunk még mindig, de csak alakul ez. A kinti fórumokat olvasom, a két kedvenc téma a tankoljunk-e már, és az irányító kérdés, sokan Knight-ot sírják vissza, hát nem tudom én nem igazán. Oké, hogy hiányoznak a pontjai, de irányítónak én őt iszonyat kevésnek éreztem mindigis. Sajnos az egész keretünkben kevés az olyan playa, aki assistokat tudná tolni, MCW padról jól játszik most egy-két meccse, Mayo pedig nagyon összekapta magát, Bayless és Vasquez hiányában igazán próbálgathatná legalább pár perc erejéig Ennis-t Kidd!

Nem elérhető Gaben

• Szerkesztő
  • Rookie
  • #OwnTheFuture
    • Profil megtekintése
    • szabogaben
« Válasz #34 Dátum: december 09, 2015, 11:02:54 pm »
vagyok-vagyok, csak szeretem úgy nézni a meccseket hogy nem tudom az eredményt és így végig tudom izgulni :) Egyet értek a leírtakkal, Ennis viszont szintén sérült sajnos, nem mellőzi Kidd, hanem sajnos ő sem elérhető :/

Én is olvasom a Knight sírást, ami sajnos nem jött be az MCW. Ha kapjuk a Lakers picket is, vagy csak azt akkor sokkal jobb ez a csere, bár a fene se gondoltam volna hogy MCW ennyire nem válik be. Én eljutottam oda a Portland meccs alatt, hogy egy jó cserejátékosnál sose lehet ő jobb, tipikusan az a játékos, aki jó napjain a padról beszállva tud egy nagy lökést adni a csapatnak, szar napjain meg meccsek mehetnek el rajta.

Na de a meccsek.

A Nuggets elleni egy igazi fasza, önbizalomnövelő győzelem (kellett volna hogy legyen). Végre összeállt a védekezés is :)

A Pistons elleni egy szkander volt, szoros szinte végig de kb egyszer sem tudtunk felemelkedni, egyértelmű volt hogy kikapunk.

A Spurs ellen esélyünk sem volt, de nem is ezeket a meccseket kell hozni.

A Knicks elleni meccsen voltunk a legjobbak idén. Teljesen jó volt a védekezés, a támadás is, nagyon szép győzelem egy a tavalyhoz képest sokat javuló Knicks ellen.

A hétfői Portland meccsen kiakadtam, mert amíg MCW ült 20+-al mentünk, mihelyst beállt szépen lassan leadtuk az előnyt és kb biztos voltam benne hogy kikapunk. Végül megmentette a napot Mayo triplája és MCW félig-labdaszerzése, majd asszisztja Monroenak (meg az hogy Meyeers Leonardra játssza ki a Portland az utolsó dobását... ) de ezt sokkal könnyebben is nyerni lehetett volna.

Igen, 3-2 lett a vége, ami elfogadható, de kell pár bravúr W ebben a hónapban mert ótvar szar a sorsolásunk.

Nem elérhető Greg

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #35 Dátum: január 30, 2016, 08:14:58 am »
Az nba.com szerint a Miami elleni meccsen http://www.nba.com/games/20160129/MIAMIL/gameinfo.html?ls=iref:nba:scoreboard Giannis 46 perc alatti +- mutatója +6 volt. Ezek szerint abban a kevesebb, mint 2 percben míg ült, sikerült a csapatnak egy masszív -10-t hozni :D

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: március 19, 2016, 09:29:31 am »
Végre Ennis lehetőséget kapott, meg is villant a Memphis ellen. Jövőre őt szeretném látni a kezdő közelében MCW helyett! Szeretném, ha nyáron nem szednék szét a keretet, együtt kell tartani őket én még bízok Monroe-ban is, kell még egy év hogy lássuk mire is képesek igazán, Jabari kezd éledezni már, remek az összhang Giannis-sal, rájuk kell építeni, de szükség lesz egy igazán jó irányítóra meg a külső dobásokra is a védekezés mellett.
Vasquez-t és MCW-t kiszórnám, helyükre kéne egy irányító és egy jól dobó hátvéd.

A Jazz-t verni kéne következő hazai meccsen, aztán jön 3 kőkemény idegenbeli (Detroit, Cleveland, Atlanta) itt gyakorlatilag el is fog dőlni, hogy nem jutunk rájátszásba, reálisan nézve a Pistons ellen lehet némi sansz

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #37 Dátum: október 26, 2016, 09:32:30 pm »
Új szezon, új remények  ;)
Sajnos a nyári keret változások nagyon felemásra sikerültek, Dellavedova és Teletovic megszerzésének örülök, de Bayless és főleg Ennis maradhattak volna, főleg így, hogy Middleton lesérült az évre. Valószínűleg ezzel lőttek is a PO esélyeinknek, látva hogy elég jól erősítettek a keleti csapatok.
MCW és Vasquez eladásának én speciel örülök, bár rettentően kevésnek érzem a csapatot 1es 2es poszton, Terry és Novak percekre jók lehetnek és 1-2 hármasra, úgy tűnik csak reménykedni lehet abban az elképzelésben, hogy Giannis fog itten irányítani. A játékunk továbbra is a Parker-Giannis kettősre fog épülni, Jabari az előszezon meccsein megmutatta, hogy remek formának örvend, sokat várok tőle. Monroe-t a nyáron mindenkinek árultuk bevallom lehet én vagyok naív, de én még bízok benne, hogy hasznára lehet a csapatnak.
Thon Maker használható lehet az eddigiek alapján, bár sok lehetőséget még nem biztos hogy idén kap, Snell megszerzése szinte kötelező volt Middleton sérülése után, igaz belőle se néz ki sokat az ember se elsőre, se másodikra.
Őszintén szólva nem sokat várok az idei szezontól, Parker és Giannis fejlődjenek tovább, Monroe-t nagyon szeretném, ha megtalálná itt a számítását, de ezek inkább vágyálmaim, mint a valóság sajnos, a hátvédeink Dellavedova kivételével felejtős mind, Kidd-en a világ szeme mit talál ki idénre. Nem lepne meg egyáltalán, ha Monroe mellett Kidd is repülne idén, de azért ennyire ne szaladjunk előre! :D

Első hazai meccsen a védekezéséről híres Charlotte-ot fogadjuk, s mivel a spacing nálunk borzalmas volt tavaly, egyből le is mérhetjük magunkat idén hol tartunk ilyen téren.  Al Jefferson helyett Hibbert náluk, Kidd Gilchrist visszatért, a periméter duójuk (Kemba-Batum) a liga szerintem egyik legjobbja, igazából ha valahol, akkor a festékben lehetne tán megfogni őket, Monroe és Parker felkészül, Dellavedova irányítson, Teletovic szórja a hármasokat, Giannis hozza önmagát.
Nem lesz látványos meccs, szenvedőset várok, és nagyon jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont!

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #38 Dátum: október 28, 2016, 09:05:51 pm »
Kellett nekem mondani a festéket, pont ott vert meg minket a Charlotte, a külső soruknak még csak nem is kellett jól játszania  ::) Parkertől, Teletovic-tól sokkal több kell, Monroe jól játszott padról, Giannis nagyon egyedül volt az első meccsen, Beasley már most idegesít, Terry-vel se leszünk kisegítve, Brogdon kellemes meglepetés volt elsőre.

A Nets ellen javítani kell és fogunk is! Go Bucks!

Nem elérhető Elessar

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #39 Dátum: november 02, 2016, 09:47:25 pm »
Nets ellen megvolt az első, a Detroit ellen nagyon nem ment, a Pelicans ellen meg Snell végre bemutatkozott és azt kell hogy mondjam, úgy kellett nekünk mint egy falat kenyér. Remekül védekezett, egész jól mozgott, Dellavedova-val egész kellemetlen párost alkothatnak, Plumlee nem az igazi, mondhatnám, hogy nulla, Monroe továbbra se tud védekezni, Giannis isteni, top 10es player lehet belőle, ha így fejlődik továbbra is, Parker kezd éledezni, Brogdon eddig az év kellemes meglepetése, persze ilyen nulla külső sornál van is lehetősége csillogni és eddig él vele a srác.
Következő meccs Pacers ellen, akik kezdenek éledezni játékilag sajnos, bár a védelmük sebezhető, meglátjuk mire megyünk ellenük.