Szerző Téma: Memphians  (Megtekintve 33867 alkalommal)

Nem elérhető Memphis-fann

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Memphians
« Válasz #900 Dátum: január 09, 2017, 10:49:50 am »
Én Wilson Chandlerért mindenképpen érdeklődnék még akkor is ha Parsons kezd szépen lassan formába lendülni . Daniels-Ennis-Wilson-Randolph pad nagyon ponterős lenne és sajnos az évek óta döglődő támadójátékon Fizdale sem tudott sokat javítani akárhogy is nézzük. 1-2 meccsre fel talál 1-1 embert aki kicsit meghúzza a szekeret ,de nagyon ingatag lábakon áll a csapat és ha már 1 opcióval több lenne aki komoly veszélyt jelenteni a gyűrűre akkor már előrébb lennénk. Ettől függetlenül még Zagoracnak és Seldennek is lenne helye szerintem.

Nem elérhető dragon

• Moderator
  • Rookie
  • Sezbrzni
    • Profil megtekintése
« Válasz #901 Dátum: január 27, 2017, 05:40:34 am »
Marc Gasol All-Star

Mike Conley viszont kimaradt  :(
http://www.nba.com/grizzlies/news/gasol-named-to-western-conference-all-star-team-170126
A Keletivel nagyjából egyetértek, a nyugatival két ponton "vitatkoznék".
Jordan és Thompson helyett inkább Rudy Gobert, Chris Paul, Mike Conley, Damian Lillard, Karl-Anthony Towns (ebben a sorrendben)
Beszéljünk komolyabb dolgokról...Mit iszunk? (Made in Hungária)

Nem elérhető dragon

• Moderator
  • Rookie
  • Sezbrzni
    • Profil megtekintése
« Válasz #902 Dátum: január 30, 2017, 05:49:23 am »

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #903 Dátum: január 30, 2017, 02:01:05 pm »
Szerintetek ez így jó döntés ?  Én hamarabb tettem volna ki Martint mint Williamst.

Nem elérhető dragon

• Moderator
  • Rookie
  • Sezbrzni
    • Profil megtekintése
« Válasz #904 Dátum: január 30, 2017, 04:00:46 pm »
Ez így elsőre ritka rossz döntés, mert szerintem Williamst valamelyik csapat el fogja vinni a szabad listáról.
Douglas nem volt rossz, amikor itt voltam, de van három egészséges irányító a keretben.
Ha helyet akartam volna a keretben, én nem tettem volna senkit szabad listára, inkább cserével oldottam volna meg.
Carter, Wright, Baldwin, Martin, Parsons nálam feláldozható kategória.

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #905 Dátum: január 31, 2017, 11:32:22 am »
Szerintetek Ibakára lenne értelme rá menni ? Fiatal és draft jog az ára elvileg . Fizetése magas így biztosan több játékost kellene mozdítani ,de szerintem tökéletes párja lehetne Gasolnak.

Nem elérhető dragon

• Moderator
  • Rookie
  • Sezbrzni
    • Profil megtekintése
« Válasz #906 Dátum: február 01, 2017, 07:43:26 pm »
Ibaka kapcsán három kérdés is felmerült bennem?

1. Ibaka vagy JaM Green és D. Davis fejlesztése? (Szinte biztos, hogy Ibakáért cserébe az Orlando elkérné Greent).

2. Hajlandó-e hosszabbítani Ibaka és mennyiért? Elvileg mindkét játékos (Ibaka és Green) is lejáró,de az előbbi korlátozás nélküli, az utóbbi meg korlátozott lesz a nyáron. A dilemma az, ha most hosszabbítanak egy raklap pénzért Ibakával, de nem válik be, az szívás. Ha most nem hosszabbítanak,akkor ellenérték nélkül leléphet a nyáron...

3. Orlando nyilván legalább annyit akar kapni Ibakáért, mint amit a nyáron adott érte. Vagyis elsőkörös draftjog (Sabonis 1/11) + tehetséges játékos (Oladipo) és a szerződések egyezése miatt töltelék (Ilyasova).

Egy esetleges Memphis ajánlatban Green lehetne a tehetség (Oladipo).

Nos az ideji draftjog szinte biztosan megy Denverbe (mindössze top5-ös védettség van rajta). A következő (legjobb esetben a 2019-es) is le van kötve (Boston). Szóval nem igazán vonzó, amit a Grizzlies ajánlani tudna, másrészről nem kellene még több elsököröst elcserélni...Szerintem. Ez a probléma áthidalható azzal, ha cetli helyett megy egy fiatal. Mivel az Orlandonak irányító problémái vannak, lehet Baldwin vagy Harrison, más posztról esetleg Martin, Davis vagy idősebb kiadásban Ennis vagy Daniels (mert dobójátékos is kellene a Magicnak).

"Tölteléknél" valamivel többet jelenten Carter (és a lejáró szerződése), hiszen egy veterán dobót tudna használni Vogel edző, ráadásul Carternek Orlandóban van lakása. Ami probléma, ha Ennis vagy Daniels nincs benne a cserében, akkor Wrightot kell beletennie, hogy pénzügyileg is működjön.

Összegezve, röviden: én nem cserélnék Ibakáért. Túl sokat kellene feladni érte, és jócskán van benne rizikó.

Szolgálati közlemény: Memphis-fann írtam a fórumon keresztül e-mail. Megkaptad?

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #907 Dátum: február 01, 2017, 10:26:42 pm »
Jogos érvek, de akkor is kell még valaki aki tényező tud lenni komolyabban . Vagy a kezdőbe vagy a padra mert ez így karcsú lesz .
Nekem Wilson Chandler továbbra is szimpatikus és az egyik legmegszerezhetőbb játékos azt gondolom , a másik Muhhamed lenne ,de  annyira felemásan képes játszani, hogy ott már húznám a szám akár Carterért is cserébe.

Megkaptam és reagáltam is az e-mailra dragon :)