Szerző Téma: Dan Majerle keeper liga  (Megtekintve 5481 alkalommal)

Nem elérhető qczee

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Dan Majerle keeper liga
« Válasz #135 Dátum: március 07, 2017, 05:20:13 pm »
Gami nekem is küldött egy 10 for 16 ajánlatot, erre mondtam SG-nek, hogy ha jobbat mond, akkor neki adom.
A korábbiakkal keepelni akar, ez az első szabad pickje.

Nekem nincs olyan játékosom, akit tartani akarnék mindenáron, ő meg fontosnak tartja LaVert megtartását.
Az ugrás  nagysága egyébként relatív, mert ha kinövi magát LaVert, akkor megérte egy évet némileg feláldozni miatta. (lásd régebben akár Leonard, akár Ante... megszerzését)

1) Nem neked kene megvedeni a te reszed abszolut ertheto :)
2) A 4-ik kor nagyon sok te is tudod. Teljesen aranytalan a csere ha arra alapozzuk hogy LeVert kinoheti magat mint Leonard vagy Giannis. Soha sehol nem olvastam olyat hogy barmi miatt eljutna ilyen szintre. De Szerintem jovore a 14-ik korben meg bent lett volna LeVert. Iden egy 16 csapatos ligaban az ember erteke 16-ik koros.

Igazabol nekem mar az sem tetszik hogy meg lett hosszabbitva a trade deadline. Ha nem tud valaki elotte cserelni igy jart azert vannak a szabalyok hogy azok kozott jatszunk. De hogy aztan meg egy 4for16 legyen belole az nagyon durva szerintem.

No mindegy nem haborgok tovabb :) Neked grat hogy ezt kihoztad es remelem LeVert lesz az uj Curry Lonzo Ball.
Amig a Minny es Philly vagon elindul felultem a GSW-re.

Nem elérhető Sawshank Gang

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #136 Dátum: március 14, 2017, 09:38:05 am »
Akkor magyarázok egy kicsit.
1. Mit ér a 4. kör? Mivel 22 db top 60-as játékos lesz keepelve az 5. körtől lefelé, így papíron top71 - top86 játékost lehet érte húzni. Aki ha beválik, két év múlva tartható 3. körért, utána meg aranyáron.  És akkor benne van a pakliban egy Luol Deng, Monta Ellis, Kent Bazemore, Rajon Rondo, Jahlil Okafor, Nerlens Noel -féle blama. Tehát a válasz: sokat nem.
2. Másik oldal: Caris Levert karrierje végéig ebben a csapatban játszhat bagóért, szotyiért, földimogyoróért. Már most megéri tartani, pedig csak egy 20 perces újonc. És a senki földjén kosárlabdázik, ahol ő a legnagyobb tehetség. Jövőre simán kaphat abban a fekete lyukban 30 percet.

fish: "Csütörtökig még volt 4 napod, nem értem hova kellett sietni." - Válasz: Mert már nem volt kedvem sz@rakodni vele a történtek után. Köszönöm a megértést!

Nem elérhető CSDBCN

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #137 Dátum: március 30, 2017, 06:26:45 pm »
még csak szerda van de már látom h Dirk gyakorlatilag verhetetlen...
annak viszont örülök, hogy Nurkics elmebeteggé vált Portlandben, tök jól illik abba a csapatba, így tovább fiú! (és én majdnem elkótyavetyéltem)

más:
nem láttam a commishtól állásfoglalást, ezért szeretném ha a félreértések elkerülése végett kijelentenénk, hogy minden játékosnak adott értéke van a következő drafton és NINCS OLYAN, HOGY MÁSIK CELTIVEL KEEPELEM MINT AMI HOZZÁ TARTOZIK! Nagyon gyorsan felejtsük el még azt is h egyáltalán felmerüljön a kérdés. Akinek nincs a játékosához tartozó pick az így járt.

Nem elérhető irontom

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #138 Dátum: március 31, 2017, 04:59:30 pm »
That's right!
Csak azzal körrel lehet tartani, amivel draftolták előző évben -1.

más:
nem láttam a commishtól állásfoglalást, ezért szeretném ha a félreértések elkerülése végett kijelentenénk, hogy minden játékosnak adott értéke van a következő drafton és NINCS OLYAN, HOGY MÁSIK CELTIVEL KEEPELEM MINT AMI HOZZÁ TARTOZIK! Nagyon gyorsan felejtsük el még azt is h egyáltalán felmerüljön a kérdés. Akinek nincs a játékosához tartozó pick az így járt.

Nem elérhető horn3t

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #139 Dátum: szeptember 23, 2017, 08:48:14 pm »
Most akkor mennyit kell keepelni?

Akinek van kedve, jelentkezzen az auto draft ligámban. Bocsi a reklámért :)
https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/49726/invitation?key=9a76ce1e503cdc9b&ikey=3ee1d1e1f7bfa88a

Nem elérhető irontom

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #140 Dátum: október 17, 2017, 04:32:27 pm »
Idén újabb roham indul a 3. helyért, az első kettő évekre kibérelődött, úgy tűnik.

1.    LeBron James (Cle - SF,PF) - keeper.
2.    DeAndre Jordan (LAC - C) - évek óta centergondokkal küzdök, ő maradt eddigre.
3.    D'Angelo Russell (Bkn - PG,SG) - keeper, ezek után fusson FP évet a Netsben.
4.    Pau Gasol (SA - PF,C) - második center, nehogy most öregedjen végleg.
4.    Dennis Smith Jr. (Dal - PG) - potenciálisan őt szánom a következő FP-nek.
5.   Aaron Gordon (Orl - SF,PF) - utolsó esélyt kap, 4. körben már nem keepelem majd. Lehet most sem kellett volna.
6.    Julius Randle (LAL - PF) - utolsó esélye neki is.
7.    Klay Thompson (GS - SG,SF) - ő még pár évig marad nálam.
8.    Tristan Thompson (Cle - PF,C) - ha elcserélik, még jól is járhatok vele.
9.    Rodney Hood (Uta - SG,SF) - egyszer legyen egy sérülésmentes éve...
10.    Malik Monk (Cha - SG) - tehetséges újonc nr1
11.    Chandler Parsons (Mem - SF,PF) - eddig vártam, hátha egyszer egészséges lesz. A remény azt mondatja, majd most.
12.    Zach Collins (Por - PF,C) - tehetséges újonc nr2
13.    Ante Zizic (Cle - C) - tehetséges újonc nr3
14.    Evan Fournier (Orl - SG,SF) - keeper, évekig az lesz még
15.    JaMychal Green  (Mem - PF) - lásd előbb.

Tehetséges, de sérülékeny a csapat. A minimális elvárás a felsőházi rájátszas. Tavaly is az volt (nem lett meg).

Az alapcsapat:

PG Russell
SG Thompson (Monk)
G SmithJr., Hood
SF James
PF Green (Parsons)
F Fournier, Gordon (Randle, Collins)
C Jordan, Gasol (Thompson, Zizic)

Nem elérhető qczee

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #141 Dátum: október 17, 2017, 04:49:47 pm »
A draftom jol sikerult, a lehetosegekhez merten szerintem jo csapatot hoztam letre.

1) Love - ugy dontottem iden nagyon jo lesz. Ennek ellenere szivesen cserelnem hatso keeperre ha  valaki megpalyazna az elso helyet

2) Bledsoe - Ugyanaz el mint Love-nal, vegyetek vigyetek
3) Tobias Harris - Biztos lesz olyan akit nem akarok cserelni de nem most
3) Kanter - Szerintem brutal szezont fog hozni. Persze o is elado
4) Bazemore - lasd feljebb
5) Tyler Johnson - keeper volt jovore nalam mar nem lesz az ha valaki szeretne vigye
6) Lowry - keeper meg harom evig marad, hahh vegre valaki
7) Markannen - Imadom o is marad azt hiszem a draft masodik felet jobban szeretem mint az elsot...
7) Tatum - Ok, Egyikojuk marad masikat majd a deadlinennal elcserelem
8) J Brown - keeper szerencsere
9) Okafor - az idei de jol sikerul a nyaram verseny gyoztese --> ennek ellenere konnyen kerulhet FA-ra kesobb
9) J. Collins - miatta kell majd Okafort elcserelnem
10) Frank N. - valamiert csak elvittek a drafton kell majd neki cetlit szereznem egy par evig mert:
10) McCollum - velem lesz meg 7 evig
11) D Green - keeper de csodalnam ha megelne az idei evet
15) Bayless - keeper de mostmar FA-rol Sabonis ez a spot parszor meg cserelodik iden azt gondolom

Elvaras: nem szeretnek utolso lenni es szeretnem a fel csapatom elcserelni.
Amig a Minny es Philly vagon elindul felultem a GSW-re.

Nem elérhető Big L

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #142 Dátum: október 17, 2017, 05:42:32 pm »
Sziasztok!!
A ma esti (20:00) Draftunkhoz SOS keresünk még egy embert, mert éppen páratlanul vagyunk.
Jelentkezni itt  és privátban is lehet!!

Üdv: Big L

Nem elérhető Faramir74

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #143 Dátum: október 19, 2017, 01:28:35 pm »
ha jövőre ebben a ligában, vagy a dynastyban felszabadul egy hely, majd jelentkeznék, elsőéves rookieként idén még nem gondoltam, de talán hely sem volt. de előzetes listára üres hely esetén jöhetek jövőre.

Nem elérhető jeges1975

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #144 Dátum: október 23, 2017, 10:00:11 pm »
Én is szívesen jövök jövőre ha lesz hely!

Nem elérhető irontom

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #145 Dátum: december 12, 2017, 08:46:18 pm »
Csak 8 játékos nem volt hadra fogható vasárnap. Szerdára már csak 7 maradt. És nem a padon üldögélők.

Nem elérhető Tristis

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #146 Dátum: január 02, 2018, 04:58:03 pm »
Sziasztok!

Ha szükség van valamilyen KEEPER ligába egy tisztsséges játékosra, szóljatok.

Köszönöm!
Tris