Szerző Téma: Suns 15/16  (Megtekintve 24592 alkalommal)

Nem elérhető Andree

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Suns 15/16
« Válasz #465 Dátum: július 07, 2016, 09:42:36 pm »
Bár a hírek szerint szóba került nálunk is, de Gasolt én már a Spursben látom, mindenesetre tőle függetlenül is hiányzik a Raptorsnak némi mozgástér. Ez meg leginkább Ross 10 milliós szerződését érintheti valami 2020-as másodikkörösért.
Nem vagyok biztos benne, hogy Ross 10 millája nem válna jó szerződéssé egy másik csapatban, szóval tőlem akár még el is férne.

Nem elérhető Hakeem12

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #466 Dátum: július 09, 2016, 05:22:51 pm »
Este 10-től Summer League a Portland ellen. Az újoncok+Booker mellett a két Williamst is érdemes lehet figyelgetni.

Nem elérhető Hakeem12

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #467 Dátum: július 10, 2016, 09:10:03 am »
Az estiről:

Booker - erősödött, szemmel láthatóan is nagyobb lett. Elég jól osztogatott a többieknek, volt 1-2 nagyon szép post-move-ja is, állítólag ezeket szeretné gyakorolni és már idén hozzá adni a támadórepertoárjához. Nagyon kilógott felfelé.

Chriss - csendes volt, inkább távolabbról próbált dobálni, van még mit csiszolni a dobástechnikáján. Villantott viszont néhány ígéretes mozdulatot, az a lepörgés például nagyon tetszetős volt.

Bender - egyáltalán nem úgy mozog mint egy 7'1. Többször is volt, hogy felhozta a labdát vagy ő védekezett Portland labdát felhozó játékosán. Sokkal jobban/keményebben pattanózott, mint amit az olvasottak alapján vártam. Látszik, hogy lát a pályán, bár most csak 1 ast volt a neve mellett. Tüzelt becsülettel, de az egyetlen triplája is egy palánkos volt, eléggé laposnak láttam a dobásait. Amikor támadta a gyűrűt az eredményesebb volt.

Ulis - az újoncok közül ő játszott a legjobban, lehet korai még de eléggé steal-gyanús. Igazi floor general, betörés-leosztás nagyon megy, könnyű helyzetekbe hozta a társakat, jól dob, szívósan védekezik, látszik, hogy van esze is a játékhoz, nagyon jó pick.

Alan 'Big Sauce' Williams - harcos volt, mindkét palánk alatt jól dolgozott, kemény zárásokat ad, nem ügyetlen a befejezésnél sem. Simán megragadhat 3. számú magasembernek.

Nem elérhető gyanutlanhallgato

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #468 Dátum: július 10, 2016, 06:27:58 pm »
Ulissal kapcsolatban szerintem eléggé csalóka a statlap, de még az is, amig a highlight videó mutatott. Ezek a move-ok, dobások, helyezkedések ebben az alig fizikális nyári ligában jók, de NBA-ben egy komolyabb védelem ellen nem fogja tudni ezeket megcsinálni. Iszonyú pálcikaember még az ligába lassan beleerősödő Bookerhez is, pedig rá is fér még anyag. Nagyon meg fogok lepődni, ha sikeres első éve lesz, de komoly háttérmunkával az újoncszerződése végére elérheti a jelenlegi átlag irányító szintet.

Booker tényleg fantasztikus viszont, ha "csak" egy Ray Allen lesz belőle, már akkor is az elmúlt 10 év legjobb PHX pickje.

Bender és Chriss melós projektek még, de szerintem inkább a fentiek a jövő, mint a térd nélküli Bledsoe vagy a halovány Len.

Nem elérhető Hakeem12

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #469 Dátum: július 11, 2016, 05:30:46 pm »
Néztem a meccset, nem a statlap meg a highlightok alapján írtam amit írtam. Ullis jól játszott, bs-on is mindenki dicséri. Nem mondom, hogy kezdőirányító lesz, de egy másodikkörös pickhez képest nagyon jó és olyan erényei vannak, ami sem Bledsoe-nak, sem Knightnak sincs.

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #470 Dátum: július 17, 2016, 09:03:25 am »
Oké, visszaveszek a szkeptikus vonalból, zsinórban 5 jó meccs Ulistól, a végén meg ez:

New hero in town.

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #471 Dátum: szeptember 03, 2016, 03:05:31 pm »
Alan Williams marad a szezonra 875k-ért, és ha Tuckert/Goodwint nem cseréljük el draft cetliért, akkor meg is van így a 15-ös roster. (Illetve 16. szellememberként még ott van az évezredekkel ezelőtt stretch provisionnel kivásárolt Beasley :DDD ).

Nem elérhető Querdopleen

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #472 Dátum: szeptember 23, 2016, 09:44:38 am »
Kis színes: Kevin Johnson (aki most éppen Sacramento polgármestere) kapott az arcába egy tortát egy fickótól, aki nincs megelégedve Johnson munkájával. Johnson erre -old-school NBA módra- kiosztott neki két sallert, a fickó pedig a Twitter-en kezdett el panaszkodni, hogy ez "nem megfelelő válasz" volt egy arcba küldött tortáért :)

Nem elérhető Uncle Drew

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Real NBA
« Válasz #473 Dátum: október 13, 2016, 09:30:33 pm »
Nagyrészt a Sunshoz kapcsolódik, úgyhogy ha nem gond, itt osztanám meg az új írásomat:

http://realnba.blog.hu/2016/10/13/mi_lett_amar_e_stoudemire-rel

Nem elérhető qczee

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #474 Dátum: október 17, 2016, 02:09:20 pm »
Nagyrészt a Sunshoz kapcsolódik, úgyhogy ha nem gond, itt osztanám meg az új írásomat:

http://realnba.blog.hu/2016/10/13/mi_lett_amar_e_stoudemire-rel

OFF a topicban de nem gondolom hogy itt sokakat zavar :)

Nem beszolasbol tenyleg kivancsi vagyok, Mi volt ezzel az irassal a celod?
Hogy oszinte legyek ennel meg Stat wikipedia oldala is erdekesebb.

A "mi lett" cim utan arra szamitottam hogy leirod a velemenyedet miert epult le, vagy mire hasznalta fel NYK nagyobb piacat vagy mibe fektetett es hogyan kepzeli el a jovojet (leginkabb az elso) de amit irtal az egy "Wiki very light".

Ha Stat nagy kedvenced volt vagy tobbet kovetted minta tobbieket akkor tok jo lenne olvasni a velemenyed a fentebbi pontokban. Hajra a blogirashoz ;)
Amig a Minny es Philly vagon elindul felultem a GSW-re.

Nem elérhető Uncle Drew

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Real NBA
« Válasz #475 Dátum: október 20, 2016, 08:12:48 pm »
Ezzel az írással az volt a célom, hogy kicsit felelevenítsem az utóbbi évek egyik legnagyobb NBA-játékosát (azt hiszem, nem túlzok, ha ilyen jelzővel írok róla), mert izraeli szerződéskötése óta szerintem elég sokaknál feledésbe merült. Ezért úgy gondoltam, utánajárok, mit produkál Izraelbe igazolása óta. Előtte gondoltam, leírok róla néhány fontos tudnivalót gondolva azokra is, akik nem követik annyira az NBA-t.
Ha olvasod a BB1.hu-t, ott sok ehhez hasonló cikk jelenik meg, ahol Magyarországon jól teljesítő, ma már másik ligákban légióskodó játékosok teljesítményéről írnak. Pl. az egykori fehérvári közönségkedvencről, Damian Hollisról rendszeresen jelennek meg írások.

Nem elérhető Uncle Drew

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Real NBA
« Válasz #476 Dátum: október 23, 2016, 07:29:15 pm »
OFF a topicban de nem gondolom hogy itt sokakat zavar :)

Nem beszolasbol tenyleg kivancsi vagyok, Mi volt ezzel az irassal a celod?
Hogy oszinte legyek ennel meg Stat wikipedia oldala is erdekesebb.

A "mi lett" cim utan arra szamitottam hogy leirod a velemenyedet miert epult le, vagy mire hasznalta fel NYK nagyobb piacat vagy mibe fektetett es hogyan kepzeli el a jovojet (leginkabb az elso) de amit irtal az egy "Wiki very light".

Ha Stat nagy kedvenced volt vagy tobbet kovetted minta tobbieket akkor tok jo lenne olvasni a velemenyed a fentebbi pontokban. Hajra a blogirashoz ;)
De ha a véleményemre vagy kíváncsi Stoudemire-ről, itt leírhatom. :)
Sosem tartozott a kedvenc játékosaim közé, de nem is éreztem iránta semmiféle utálatot. Tehát számomra közömbös játékos volt mindig is. Voltak nagyon szép megmozdulásai, nálam a zsákolásai visznek mindent, de láthattunk tőle több brutálist blokkolást is pályafutása során. Nekem a phoenixi évei alatt volt leginkább szimpatikus. Steve Nash-sel nagyon jól megtalálták egymás közt az összhangot, remek duó alakult ki köztük, öröm volt nézni a pick and rolljaikat. Azt a Phoenix Sunsot nagyon szimpatikusnak találtam akkoriban, amikor még mindketten ott tolták. Nem mondom, hogy szorítottam nekik, de tényleg nagyon szimpatikusak voltak. Kár, hogy azóta mélyre lesüllyedtek, én még most is szívesen látnám őket a nyugati csoport legjobb 8-asában.
Visszatérve Stoudemire-re: mindig is remek játékosnak tartottam, ennek ellenére sosem volt a kedvencem. Előbbi volt az oka annak, hogy írtam róla egy cikket. De igazából a bevezetésben is kifejtettem, miért írok róla: "Nyilván rengeteg olyan kosárlabdázót lehetne említeni, akik az NBA-ben nem sok szóhoz jutottak, vagy hosszú évek után nem bírták az  iramot, ezért eligazoltak Kínába vagy Európába. Most már Stoudemire is közéjük tartozik, és őt elsősorban azért emelném ki, mert mégiscsak egy olyan játékosról beszélünk, aki nem kis névnek számít a ligában." Tehát úgy gondolom, nem szabad csak úgy megfeledkeznünk egy ilyen nagy névről. Gyanítom, hogy többeknél már teljesen feledésbe merült, ez volt az oka annak, hogy megírtam ezt a cikket. Még ha nem is sorolom a kedvenceim közé, szerintem nem szabad csak úgy megfeledkeznünk egy ilyen játékosról. Arra gondoltam, néha jelentkezek majd róla egy-egy tudósítással, noha nem célom Stoudemire rajongói oldalt csinálni a blogomból, de már többször is leírtam, hogy túl nagy játékos volt ő ahhoz, hogy csak úgy elfeledjük. :)
Egyébként szerintem nem lesz valami ász ott Jeruzsálemben, legalábbis az eddig mutatott játéka alapján. Sajnos az utóbbi pár éve az NBA-ben sem sikerült neki túl fényesre, a sok sérülés sokat keresztbe tett nála, sajnálom őt emiatt.
« Utoljára szerkesztve: november 19, 2016, 01:42:26 pm írta Uncle Drew »

Nem elérhető qczee

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #477 Dátum: október 25, 2016, 10:33:29 am »
Egyébként szerintem nem lesz valami ász ott Jeruzsálemben, legalábbis az eddig mutatott játéka alapján. Sajnos az utóbbi pár éve az NBA-ben sem sikerült neki túl fényesre, sajnos a sok sérülés sokat keresztbe tett nála, sajnálom őt emiatt.

A sajat csapataban jatszik igy aztan kirugni biztos nem fogjak nem kell megeroltetnie magat :D
Amig a Minny es Philly vagon elindul felultem a GSW-re.

Nem elérhető Uncle Drew

• Rookie
  • *
    • Profil megtekintése
    • Real NBA
« Válasz #478 Dátum: november 19, 2016, 01:41:13 pm »
A sajat csapataban jatszik igy aztan kirugni biztos nem fogjak nem kell megeroltetnie magat :D
Ezt nem tudtam. Most néztem a statisztikáit az izreali bajnokságban, azzal a teljesítménnyel, amit ott nyújt, még a magyar bajnokság sereghajtójától is elküldenék.